Опубліковано
31 жовтня 2017
року,
09:30
Дніпровські юніори вибороли сім медалей на першості з боксу
398
Юніорська збірна Дніпропетровщини виборола сім медалей на всеукраїнському чемпіонаті з боксу, який пройшов в Одесі. Серед нагород – одна вищого ґатунку. Про це розповіли в управлінні молоді і спорту ДніпроОДА.
«Дніпропетровщину представляли двадцятеро спортсменів до 16-ти років. «Потягатися» довелося з одеситами та атлетами із Запорізької області, які виявилися доволі сильними суперниками», - розповів старший тренер збірної області з боксу Михайло Кореновський.
Серед медалістів Дніпропетровщини «золото» виборов спортсмен із Кам’янського Максим Городнюк, а «срібло» взяв криворожанин Ярослав Ярошенко. Інші п’ять медалей – бронзові.
«Тепер хлопці готуватимуться до «Турніру сильніших», що пройде у грудні в Харкові. Призери цих змагань поїдуть на чемпіонат до Європи», - додав тренер.
Дніпровські юніори вибороли сім медалей на першості з боксу
«Дніпропетровщину представляли двадцятеро спортсменів до 16-ти років. «Потягатися» довелося з одеситами та атлетами із Запорізької області, які виявилися доволі сильними суперниками», - розповів старший тренер збірної області з боксу Михайло Кореновський.
Серед медалістів Дніпропетровщини «золото» виборов спортсмен із Кам’янського Максим Городнюк, а «срібло» взяв криворожанин Ярослав Ярошенко. Інші п’ять медалей – бронзові.
«Тепер хлопці готуватимуться до «Турніру сильніших», що пройде у грудні в Харкові. Призери цих змагань поїдуть на чемпіонат до Європи», - додав тренер.
Дніпровські юніори вибороли сім медалей на першості з боксу
Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво