Опубліковано 31 жовтня 2017 року, 09:30

Дніпровські юніори вибороли сім медалей на першості з боксу
Юніорська збірна Дніпропетровщини виборола сім медалей на всеукраїнському чемпіонаті з боксу, який пройшов в Одесі. Серед нагород – одна вищого ґатунку. Про це розповіли в управлінні молоді і спорту ДніпроОДА.

«Дніпропетровщину представляли двадцятеро спортсменів до 16-ти років. «Потягатися» довелося з одеситами та атлетами із Запорізької області, які виявилися доволі сильними суперниками», - розповів старший тренер збірної області з боксу Михайло Кореновський.

Серед медалістів Дніпропетровщини «золото» виборов спортсмен із Кам’янського Максим Городнюк, а «срібло» взяв криворожанин Ярослав Ярошенко. Інші п’ять медалей – бронзові.

«Тепер хлопці готуватимуться до «Турніру сильніших», що пройде у грудні в Харкові. Призери цих змагань поїдуть на чемпіонат до Європи», - додав тренер.


Дніпровські юніори вибороли сім медалей на першості з боксу
Завантажуємо ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux