Опубліковано 06 серпня 2019 року, 09:30

Дніпровські спортсмени здобули 10 медалей на чемпіонаті Європи та Африки з водних лиж

Збірна України здобула найбільшу кількість нагород на чемпіонаті Європи та Африки з воднолижного спорту, що пройшов в обласному центрі. Дніпровські юніори вибороли 10 медалей різного ґатунку в особистому заліку і «золото» – у командному. Про це повідомили в управлінні молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Блискучим став виступ наших воднолижників на юніорському чемпіонаті Європи та Африки. Приємно, що всі медалі до «скарбнички» української збірної додали дніпровські хлопці та дівчата. А ще – встановили світовий та декілька національних рекордів», – зазначив начальник управління молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Пшеничников.

Найкращим став виступ Данили Фільченка. В нього – три «золота». Юний спортсмен також встановив нові світовий та національний рекорди. Ще дві «золоті» медалі виборола Станіслава Просвєтова. У неї – також новий рекорд України. Три «срібла» здобув Олександр Самойлов.

«Відмінними були й виступи зовсім юних Даміра Філаретова та Олександра Грушка. Хлопцям – лише по 12-13 років. На чемпіонаті вони встановили особисті рекорди», – сказав Олександр Пшеничников.

Вперше в історії юніорська збірна воднолижників здобула «золото» в командному заліку.

Загалом у чемпіонаті взяли участь 100 юних спортсменів із 14 країн. Змагалися у трьох дисциплінах – слалом, фігурне катання на водних лижах, стрибки з трампліна.

Завантажуємо ще