Опубліковано 20 листопада 2017 року, 10:30

Дніпровські дзюдоїсти привезли 13 медалей з кубку України
Спортсмени збірної Дніпропетровщини завоювали 13 медалей на відкритому кубку України із дзюдо. Змагання проходили в місті Суми, розповіли в управлінні молоді і спорту ДніпроОДА.

«Наші дзюдоїсти яскраво виступили і в командному заліку посіли друге місце, поступившись Києву та обійшовши Запоріжжя. У наших спортсменів два «золота», п’ять срібних і шість бронзових медалей», - розповів старший тренер збірної Дніпропетровської області з дзюдо Анатолій Дрога.

На змагання до міста Суми з’їхалися близько трьохсот дзюдоїстів зі всієї України. Також були збірні з Грузії та Узбекистану. Технічно виступали багато команд, цікаво було боротися з представниками Київської та Запорізької областей, додав тренер.

«З наших спортсменів найбільше хотілося б відзначити майстерність чемпіонів змагань Даниїла Довбиша та Ніко Саджая», - зауважив Анатолій Дрога.

З січня наступного року наші дзюдоїсти проходитимуть відбірні етапи. За їх результатами стане зрозуміло, хто поїде на чемпіонат Європи та чемпіонат світу, зазначив Анатолій Дрога.


Дніпровські дзюдоїсти привезли 13 медалей з кубку України
Завантажуємо ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux