У Дніпрі завершився чемпіонат України з бадмінтону, в якому взяли участь понад сто спортсменів із восьми областей. Дніпровські бадмінтоністи вибороли 8 медалей. Про це розповіли в управлінні молоді і спорту ДніпроОДА.
«Дніпровські бадмінтоністи, як завжди, опинилися «на висоті». Нашим спортсменам вдалося вибороти вісім медалей. «Золото» команді принесла Марія Улітіна, два «срібла» виборола Наталія Войцех», - розповіла віце-президент федерації бадмінтону Дніпропетровської області Вікторія Семенюта.
У жіночій парній грі Марія та Наталія принесли обласній збірній «бронзу». У чоловічих одиночних змаганнях третє місце завоював Кирило Леонов. «Бронзу» в міксті завоювали Марія Улітіна та Данило Боснюк.
Головними опонентами дніпрян виявилися спортсмени з Харківщини. Також гідно себе показали збірні Миколаївської та Львівської областей, зауважила Вікторія Семенюта.
«Тепер наші спортсмени готуються до чемпіонату Європи, туди вони вилітають 10 лютого. Сподіваємося на нові перемоги», - додала вона.