Опубліковано 27 червня 2019 року, 14:30

Дніпровська лікарня №4 отримала унікальний для області мобільний мамограф – Валентин Резніченко

У дніпровській міській лікарні №4 зявився перший в області пересувний мамограф. Його медзакладу передала Дніпропетровська облдержадміністрація. На апараті працюватимуть двоє лікарів. Вони прийматимуть пацієнток навіть у найвіддаленіших районах Дніпра. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко.

«Мешканці Дніпропетровщини мають отримувати медичні послуги в найкращих умовах із сучасним обладнанням. За чотири роки закупили для лікарень регіону майже 400 одиниць техніки. Це і ангіографи, і томографи, і апарати штучної вентиляції легень. Тепер передали мобільний мамограф міській клінічній лікарні №4 у Дніпрі», – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Мамограф, що з’явився у дніпровській лікарні №4, – унікальний для Дніпропетровщини. До того ж, спільного українсько-японського виробництва.

«І в обласних, і в районних лікарнях Дніпропетровщини є мамографи. Але вони стаціонарні. Цей мамограф – єдиний в області пересувний. Для нас було принципово важливо зробити його мобільним. Щоб медики приїхали до людей, які чомусь не йдуть на обстеження», – сказала директорка департаменту охорони здоров’я ОДА Наталія Будяк.

Лікарі кажуть, попит на мамографію завжди був величезним. На стаціонарному апараті, що, наприклад, працює у лікарні №4, за день приймають щонайменше 25 пацієнток.

«Будь-яка жінка, старша 35-ти років, повинна обстежуватися на мамографі. Адже патології молочної залози – на першому місці серед онкологічних захворювань, – пояснив головний лікар міської лікарні №4 Костянтин Чебанов. – Жінки мають взяти за правило проходити мамографію. А це можливо лише тоді, коли обстеження доступне. Тепер так і буде».

На апараті працюватимуть двоє лікарів – онколог та мамолог. За годину вони прийматимуть трьох-чотирьох пацієнток.

«Важливо пам’ятати, що при виявленні патологій на ранніх стадіях майже 100% онкологічних захворювань виліковні. Для їх ефективної діагностики потрібна цифрова техніка. Скринінг на ній – детальніший та точніший. І ось цей апарат – цифровий. Завдяки йому помітні навіть найменші відхилення від норми», – прокоментував лікар-онколог Віктор Завізіон.

Обстеження на пересувному мамографі – безкоштовне. Про графік роботи апарату пацієнток повідомлятимуть заздалегідь.

У дніпровській міській лікарні №4 з’явився сучасний мамограф

Він – унікальний

 Перший в області пересувний

 До нього – зручні сходинки

 Мамограф медзакладу передала Дніпропетровська облдержадміністрація

«Для нас було принципово важливо зробити його мобільним. Щоб медики приїхали до людей, які чомусь не йдуть на обстеження», – директорка департаменту охорони здоров’я ОДА Наталія Будяк

 Мамограф – спільного українсько-японського виробництва

Він – цифровий

Обладнання – найновіше

 …та дуже точне

 Усередині працюють кондиціонери

 Попит на мамографію завжди був величезним

 «Будь-яка жінка, старша 35-ти років, повинна обстежуватися на мамографі. Адже патології молочної залози – на першому місці серед онкологічних захворювань», – головний лікар міської лікарні №4 Костянтин Чебанов

 На апараті працюватимуть двоє лікарів – онколог

 та мамолог

За годину вони прийматимуть трьох-чотирьох пацієнток

«Важливо пам’ятати, що при виявленні патологій на ранніх стадіях майже 100% онкологічних захворювань виліковні», – лікар-онколог Віктор Завізіон

 Обстеження на пересувному мамографі – безкоштовне

 Про графік роботи апарату пацієнток повідомлятимуть заздалегідь

 За чотири роки ОДА передала медзакладам області майже 400 одиниць медтехніки

Це і ангіографи, і томографи, і апарати штучної вентиляції легенів

Завантажуємо ще