Опубліковано
25 листопада 2015
року,
14:30
Дніпропетровська ОДА відновлює стадіон «Трудові резерви», - Валентин Резніченко
5074
Стадіон «Трудові резерви» роками залишався покинутою руїною, аж до кінця жовтня 2015-го. Тоді й почався капітальний ремонт. Зараз спорткомплекс відновлено на 40%. За планом, до нового року стадіон заблищить, як нова гривня.
На «Трудових резервах» кипить робота. Вже демонтували старі електроопори і ступені будівлі стадіону. Стару електропроводку замінили новими кабелями, майже закінчили будівництво підпірних стін. Земляні роботи з устрою дренажу футбольного поля завершено на 50%.
Попереду - огорожа спортмайданчику, фундамент під прожекторну щоглу і самі прожектори, сходи, гучномовці, електропостачання та дощова каналізація. Все це планують зробити до 30 грудня цього року. У наступному - прокласти бігову доріжку. Зараз зробити це неможливо через несприятливі погодні умови.
«Складна ситуація в країні - не привід сидіти склавши руки. Регіони повинні розвиватися. Така позиція у Президента України Петра Порошенка. Її розділяє й Дніпропетровщина. Тому ми запустили масштабне будівництво стратегічно і соціально важливих об'єктів», - зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. Зараз у всіх куточках області зводять і ремонтують 17 лікарень, 25 дитсадків і шкіл, 27 водогонів тощо.
На ремонт «Трудових резервів» з держбюджету виділили 30 мільйонів гривень. Питання відновлення найбільшого легкоатлетичного стадіону області не вирішувалося роками. Щоб виправити ситуацію, керівник Дніпропетровщини Валентин Резніченко особисто звернувся до Кабінету Міністрів. Уряд і Комітет Верховної Ради з питань бюджету виділили довгоочікувані кошти.
Зведення підпірних стін майже завершено

Щосили йдуть дренажні роботи

Стадіон "Трудові резерви" стане центром легкої атлетики в області

Майже всі роботи планується завершити до 30 грудня
На «Трудових резервах» кипить робота. Вже демонтували старі електроопори і ступені будівлі стадіону. Стару електропроводку замінили новими кабелями, майже закінчили будівництво підпірних стін. Земляні роботи з устрою дренажу футбольного поля завершено на 50%.
Попереду - огорожа спортмайданчику, фундамент під прожекторну щоглу і самі прожектори, сходи, гучномовці, електропостачання та дощова каналізація. Все це планують зробити до 30 грудня цього року. У наступному - прокласти бігову доріжку. Зараз зробити це неможливо через несприятливі погодні умови.
«Складна ситуація в країні - не привід сидіти склавши руки. Регіони повинні розвиватися. Така позиція у Президента України Петра Порошенка. Її розділяє й Дніпропетровщина. Тому ми запустили масштабне будівництво стратегічно і соціально важливих об'єктів», - зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. Зараз у всіх куточках області зводять і ремонтують 17 лікарень, 25 дитсадків і шкіл, 27 водогонів тощо.
На ремонт «Трудових резервів» з держбюджету виділили 30 мільйонів гривень. Питання відновлення найбільшого легкоатлетичного стадіону області не вирішувалося роками. Щоб виправити ситуацію, керівник Дніпропетровщини Валентин Резніченко особисто звернувся до Кабінету Міністрів. Уряд і Комітет Верховної Ради з питань бюджету виділили довгоочікувані кошти.
Зведення підпірних стін майже завершено

Щосили йдуть дренажні роботи

Стадіон "Трудові резерви" стане центром легкої атлетики в області

Майже всі роботи планується завершити до 30 грудня
Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво