Костюми біозахисту, маски та бахіли. Дніпропетровщина отримала чергову партію медичного вантажу з Києва. Засоби індивідуального захисту передали для лікарів регіону благодійні фонди «Прайм» та «Корпорація монстрів» за підтримки Офісу Президента. Про це під час онлайн-брифінгу повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко.
«Вкотре отримали з Києва поставку із засобами індивідуального захисту для наших медиків. Це – допомога області від двох благодійних фондів, – сказав голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко. – Щиро вдячні кожному, хто підтримує регіон у боротьбі з коронавірусом».
Фонди «Прайм» та «Корпорація монстрів» передали на Дніпропетровщину понад 3 тис костюмів біозахисту, майже 5 тис масок із рівнем захисту не нижче FFP2, а також бахіли. Їх розподілять серед госпітальних баз та бригад екстреної медичної допомоги регіону.
Нині в регіоні – 318 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. 16 людей одужали, двоє померли.