Опубліковано
01 грудня 2015
року,
12:03
Дніпропетровськ стає зоною безкоштовного Wi-Fi, - Валентин Резніченко
5039
Ще у двох багатолюдних місцях Дніпропетровська з’явився безкоштовний Wi-Fi. Увійти до Інтернету тепер можна очікуючи друзів біля ЦУМу або поспішаючи на ділову зустріч по Катеринославському бульвару. У планах – безкоштовний Wi-Fi у всіх найбагатолюдніших місцях Дніпропетровська. Про це повідомив очільник області Валентин Резніченко.
Раніше Wi-Fi вже підключили на Набережній, Європейській площі, автовокзалі та площі біля залізничного вокзалу.
«Як і обіцяли, продовжуємо покривати мережею людні місця Дніпропетровська. Сьогодні Інтернет запрацював ще у двох точках міста. Тож діставайте свої смартфони та планшети, знаходьте мережу iDnipro_Free – і вперед», - запрошує скористатися сучасними технологіями Валентин Резніченко.
Цьогоріч з’явиться Wi-Fi і в Молодіжному парку на Червоному камені, кінцевих зупинках транспорту «Новий Центр» та «Під Новим мостом». На початку наступного року - ще у трьох точках: пр. Героїв на ж/м Перемога-6, кінцеві зупинки транспорту на вул. Московська та проспекті Миру. Всього в Дніпропетровську буде 12 місць, де можна скористатися безкоштовним Інтернетом.
Проект «Муніципальний Wi-Fi» облдержадміністрація впроваджує разом з волонтерами та активістами. Ідею, запропоновану під час Стратегічної сесії, підтримав очільник області Валентин Резніченко. До лютого 2016 року всі заплановані місця підключать до Інтернету.
Раніше Wi-Fi вже підключили на Набережній, Європейській площі, автовокзалі та площі біля залізничного вокзалу.
«Як і обіцяли, продовжуємо покривати мережею людні місця Дніпропетровська. Сьогодні Інтернет запрацював ще у двох точках міста. Тож діставайте свої смартфони та планшети, знаходьте мережу iDnipro_Free – і вперед», - запрошує скористатися сучасними технологіями Валентин Резніченко.
Цьогоріч з’явиться Wi-Fi і в Молодіжному парку на Червоному камені, кінцевих зупинках транспорту «Новий Центр» та «Під Новим мостом». На початку наступного року - ще у трьох точках: пр. Героїв на ж/м Перемога-6, кінцеві зупинки транспорту на вул. Московська та проспекті Миру. Всього в Дніпропетровську буде 12 місць, де можна скористатися безкоштовним Інтернетом.
Проект «Муніципальний Wi-Fi» облдержадміністрація впроваджує разом з волонтерами та активістами. Ідею, запропоновану під час Стратегічної сесії, підтримав очільник області Валентин Резніченко. До лютого 2016 року всі заплановані місця підключать до Інтернету.
Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво