Опубліковано 22 серпня 2017 року, 10:30

Дніпропетровщина увійшла в трійку лідерів України за збором урожаю
Цього року аграрії Дніпропетровської області зібрали понад 2,6 млн тонн зерна. Це третій результат по Україні, повідомили в управлінні агропромислового розвитку ДніпроОДА.

«Цього року погода нас випробовувала. У квітні випав сніг, що сприяло поповненню запасів вологи для озимих. Натомість у травні та червні сталася сильна засуха. Не дивлячись на це, чітка організація посівної та жнив сприяли якісному результату - Дніпропетровщина отримала великий врожай», - розповів начальник управління Вадим Удовицький.

Найкращий врожай отримали у Новомосковському районі - 207 тис тонн. Високі показники й у Нікопольському та Синельниківському районах.

З 2,6 млн тонн зібраного зерна понад 1,8 млн тонн – пшениця. Це третій результат за роки незалежності України – більше пшениці область отримувала тільки у 2008 та 2015 роках.

Нині аграрії Дніпропетровщини готуються до збирання соняшнику та кукурудзи.


Дніпропетровщина увійшла в трійку лідерів України за збором урожаю





Завантажуємо ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux