Опубліковано
22 квітня 2016
року,
15:02
Дніпропетровщина приймає всеукраїнський чемпіонат з гімнастики
4125
Понад 360 спортсменок з різних куточків країни з’їдуться до Дніпропетровська. 23-24 квітня тут проходитиме всеукраїнський чемпіонат з естетичної гімнастики, повідомляють в управлінні молоді та спорту ОДА.
За першість боротимуться спортсменки від 4 до 16 років. Це 44 команди з Дніпропетровська, Дніпродзержинська, Запоріжжя, Харкова, Києва, Вінниці, Черкас, Одеси та Сум.
Змагання проходитимуть у спорткомплексі Національного гірничого університету (пр. Дмитра Яворницького, 19). 23 квітня відбудуться попередні виступи учасників. Кращих визначать наступного дня о 14.00.
Естетична гімнастика зародилася на Дніпропетровщині у 2014-му. На сьогодні у збірній області понад 100 спортсменок, 50 кандидатів у майстри спорту, більше 25 майстрів спорту України.
За першість боротимуться спортсменки від 4 до 16 років. Це 44 команди з Дніпропетровська, Дніпродзержинська, Запоріжжя, Харкова, Києва, Вінниці, Черкас, Одеси та Сум.
Змагання проходитимуть у спорткомплексі Національного гірничого університету (пр. Дмитра Яворницького, 19). 23 квітня відбудуться попередні виступи учасників. Кращих визначать наступного дня о 14.00.
Естетична гімнастика зародилася на Дніпропетровщині у 2014-му. На сьогодні у збірній області понад 100 спортсменок, 50 кандидатів у майстри спорту, більше 25 майстрів спорту України.
Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво