Опубліковано 09 вересня 2015 року, 11:09

Дніпропетровщина отримала понад 223 млн. гривень на соцвиплати
Понад 223 млн. гривень державної допомоги надійшли до області. Вже цього тижня гроші отримають сім'ї з дітьми, малозабезпечені, діти-інваліди та інші незахищені мешканці регіону – загалом 230 тисяч родин. Про це повідомили у департаменті соціального захисту населення Дніпропетровської ОДА.
«Державну допомогу люди отримують без затримок. Родини, яким вона призначена, матимуть її вже до кінця тижня», – зазначили у департаменті соцзахисту ОДА.
Щоб отримувати таку підтримку звертайтесь до управлінь соцзахисту населення міських рад та райдержадміністрацій. Там підкажуть, хто має на неї право та які документи необхідно надати.
Загалом з початку 2015 року до області надійшло понад 2 млрд. 193 млн. гривень на соцвиплати.
Завантажуємо ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux