Опубліковано 29 серпня 2019 року, 10:30

Дніпропетровщина на понад 80% підготувалася до зими

Дніпропетровщина готується до зими. Комунальники перевіряють комунікації та лагодять несправні мережі. Нині готовність області до опалювального сезону – вже понад 80%. Про це повідомили в департаменті житлово-комунального господарства та будівництва  Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Комунальники технічно готують багатоквартирні будинки, лікарні, дитсадки до початку опалювального сезону. Там, де є потреба, приводять до ладу покрівлі будинків, водопровідні мережі, системи опалення. В середньому по області вже готові до зими понад 80% об’єктів», – розповіли в департаменті житлово-комунального господарства та будівництва  Дніпропетровської облдержадміністрації.

Тривають перевірки і в котельнях. Якщо треба, ремонтують насосне обладнання, замінюють котли. У розпалі – й ремонтні роботи на аварійних ділянках теплотрас.

«В опалювальний сезон значно зростає навантаження в електромережі. Багато хто з мешканців у холоди користуються електрокотлами та нагрівачами. Стара проводка не витримує такого навантаження. Тож наразі у під’їздах житлових будинків комунальники модернізують її», – додали в департаменті.

Загалом на Дніпропетровщині понад 12 тис житлових багатоквартирних будинків з централізованим теплопостачанням. Більш ніж 2 тис об’єктів соцсфери – дитсадків, лікарень, амбулаторій та ін.

Завантажуємо ще