Опубліковано 16 червня 2015 року, 16:23

Дніпропетровщина – друга на командному чемпіонаті України з легкоатлетичних багатоборств
У Кіровограді пройшов командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств. У змаганнях взяли участь 454 спортсмени з 27 команд країни. Дніпропетровщину представляли 32 спортсмени. Збірна області зайняла друге загальнокомандне місце з багатоборств. Про це повідомили в департаменті фізичної культури і спорту, сім’ї та молоді.
Переможцями та призерами у командному чемпіонаті України стали:
І місце: Іван Єрьомін (стрибки з жердиною), Олександр П’ятниця (метання спису), Катерина Козлова (стрибки з жердиною);
ІІ місце: Альона Шамотіна (метання молоту), Юлія Должкова (біг 100 м з бар’єрами), Артем Казбан (біг 3000 м), Вікторія Клочко (метання диску);
ІІІ місце: Катерина Кравченко (потрійний стрибок), Юлія Башманова (біг 100 м з бар’єрами), Вікторія Калюжна (біг 3000 м з перешкодами).
Довідка:
Легкою атлетикою в області займаються 6335 спортсменів, яких тренує понад 280 тренерів.
Завантажуємо ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux