Опубліковано 01 жовтня 2015 року, 09:04

Дніпродзержинські козачата у трійці найкращих в Україні
Команда Дніпродзержинської гімназії №11 виборола бронзу на всеукраїнських змаганнях з козацтва. Малі вправно впорались як з теоретичною частиною, так і з фізичними вправами, повідомляють у департаменті освіти і науки ОДА.

Всеукраїнські змагання проходили у селищі Ворохта Івано-Франківської області. За першість боролися учні 5-10 класів зі всієї країни, загалом близько 250 дітей. Дніпропетровську область представляли школярі з Дніпродзержинська.

Спочатку юні козаки відповідали на різноманітні питання, на кшталт історичних дат, видатних імен, подій. У другій частині чемпіонату хлопці і дівчата стрибали через скакалку та у довжину, бігали на різні дистанції, перетягували канат. За результатами змагань наша команда посіла третє місце.


Дніпродзержинські козачата демонструють свої нагороди
Завантажуємо ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux