Опубліковано
01 липня 2016
року,
17:00
«DNIPRO LIVE»: дискусійний клуб в Дніпропетровській ОДА зібрав за круглим столом громадськість та владу (ФОТОРЕПОРТАЖ)
3687
Пам’ятники АТОшникам, об’єднання співвласників багатоповерхових будинків, тарифи на комунальні послуги. Активісти Дніпропетровщини вже втретє зібралися в ОДА на засідання дискусійного клубу «DNIPRO LIVE». Його створили для ефективної співпраці влади та громадськості. Традиційно у центрі обговорення – нагальні питання, які найбільше турбують жителів області.
Третій місяць поспіль в облдержадміністрації працює дискусійний клуб «DNIPRO LIVE». Це майданчик для ефективної співпраці громадських активістів та представників влади. Сісти за круглий стіл та підняти питання, які бентежать жителів області, можуть усі охочі. Дніпропетровська ОДА відкрита для людей та готова до співпраці.

Сьогодні до дискусії долучилися близько 40 активістів – представників громадських організацій, влади та небайдужих мешканців області.

Серед тем – тарифи на комунальні послуги.

«Наразі підвищення комунальних тарифів – надзвичайно важливе питання, до якого слід привертати увагу влади», - поділився член громадського об’єднання «Майдан Січеслав-Дніпро» Анатолій Мельников.

Говорили й про оновлення алеї Небесної Сотні та встановлення пам’ятників АТОшникам.

«Хочемо встановити у Дніпрі бронзовий пам’ятник хлопцям, які добровольцями пішли в АТО. Він вже готовий, залишилося тільки обрати місце та отримати необхідний дозвіл. Прообраз пам’ятника – молодий хлопець, кіборг, який загинув, захищаючи Україну», - розповів громадський діяч Олександр Тігов.

Оцінили учасники дискусійного клубу й проекти пам’ятника бійцям 25-ої повітряно-десантної бригади, які представили активісти.

«Сьогодні обговорювали багато нагальних питань, які турбують жителів міста й області. Та дуже важливо пам’ятати, що в країні триває війна, і хлопці на Сході віддають власні життя та здоров’я, щоб ми жили під мирним небом. Сім’ї бійців АТО звернулися до нашої організації з проханням допомогти зі встановленням пам’ятника десантникам. Ми робимо усе від нас залежне, щоб реалізувати цю ідею», - зазначила представниця громадської організації «Сила Матерів».

Учасники зустрічі долучилися до обговорення й інших тем. Серед них – створення ОСББ.

Перше засідання дискусійного клубу «DNIPRO LIVE» відбулося в травні. Ідея клубу проста – всі бажаючі можуть прийти і долучитися до діалогу з представниками ОДА, підняти найважливіші та найактуальніші питання. Влада почує кожного. Планують, що наступна зустріч пройде вже за місяць.
Третій місяць поспіль в облдержадміністрації працює дискусійний клуб «DNIPRO LIVE». Це майданчик для ефективної співпраці громадських активістів та представників влади. Сісти за круглий стіл та підняти питання, які бентежать жителів області, можуть усі охочі. Дніпропетровська ОДА відкрита для людей та готова до співпраці.

Сьогодні до дискусії долучилися близько 40 активістів – представників громадських організацій, влади та небайдужих мешканців області.

Серед тем – тарифи на комунальні послуги.

«Наразі підвищення комунальних тарифів – надзвичайно важливе питання, до якого слід привертати увагу влади», - поділився член громадського об’єднання «Майдан Січеслав-Дніпро» Анатолій Мельников.

Говорили й про оновлення алеї Небесної Сотні та встановлення пам’ятників АТОшникам.

«Хочемо встановити у Дніпрі бронзовий пам’ятник хлопцям, які добровольцями пішли в АТО. Він вже готовий, залишилося тільки обрати місце та отримати необхідний дозвіл. Прообраз пам’ятника – молодий хлопець, кіборг, який загинув, захищаючи Україну», - розповів громадський діяч Олександр Тігов.

Оцінили учасники дискусійного клубу й проекти пам’ятника бійцям 25-ої повітряно-десантної бригади, які представили активісти.

«Сьогодні обговорювали багато нагальних питань, які турбують жителів міста й області. Та дуже важливо пам’ятати, що в країні триває війна, і хлопці на Сході віддають власні життя та здоров’я, щоб ми жили під мирним небом. Сім’ї бійців АТО звернулися до нашої організації з проханням допомогти зі встановленням пам’ятника десантникам. Ми робимо усе від нас залежне, щоб реалізувати цю ідею», - зазначила представниця громадської організації «Сила Матерів».

Учасники зустрічі долучилися до обговорення й інших тем. Серед них – створення ОСББ.

Перше засідання дискусійного клубу «DNIPRO LIVE» відбулося в травні. Ідея клубу проста – всі бажаючі можуть прийти і долучитися до діалогу з представниками ОДА, підняти найважливіші та найактуальніші питання. Влада почує кожного. Планують, що наступна зустріч пройде вже за місяць.
Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво