Опубліковано 23 серпня 2019 року, 10:34

ДМП ВКГ «Дніпро-Західний Донбас» інформує про відкрите обговорення проектів рішень НКРЕКП

На виконання вимог Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою від 30.06.2017 № 866, ДМП ВКГ «Дніпро-Західний Донбас» повідомляє про проведення відкритих обговорень проекту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання.

Згідно проекту Постанови НКРЕКП тарифи на централізоване водопостачання пропонуються на рівні:

Централізоване водопостачання:

-споживачам, які є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, – 8,60 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість); 

-споживачам, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, – 15,66 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

Проект постанови з додатком розміщенні на сайті НКРЕКП:

«Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання підприємству ДМП ВКГ «Дніпро-Західний Донбас».

Відкрите обговорення вищезазначеного проекту постанови НКРЕКП буде проводитись 05.09.2019 року об 11 год. в приміщенні ДМПВКГ «Дніпро-Західний Донбас»: за адресою вул. Дніпровська,28, с. Воронове, Синельниківський район, Дніпропетровська область, 52551.

Зауваження та пропозиції до оприлюднених матеріалів від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, приймаються на протязі 10 календарних днів з моменту їх опублікування у письмовому та/або електронному вигляді:

Заявки для участі у відкритому обговоренні проекту рішення щодо Постанови НКРЕКП про встановлення тарифів на централізоване водопостачання приймаються до 02 вересня 2019 року в письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Управління Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, у Дніпропетровській області, 49000, м. Дніпро, вул. Московська,17а; e-mail: energo.dp@newline.net.ua та за адресою: ДМПВКГ «Дніпро-Західний Донбас»: вул. Дніпровська,28, с. Воронове, Синельниківський район, Дніпропетровська область, 52551, vodadzd@ukr.net.

З повагою, Адміністрація ДМП ВКГ «Дніпро-Західний Донбас»

Завантажуємо ще