Опубліковано
22 серпня 2017
року,
12:30
Для дітей-сиріт влаштували свято до Дня Незалежності (ФОТОРЕПОРТАЖ)
824
Свіже повітря, етніка та козацькі розваги. ДніпроОДА до Дня Незалежності України влаштувала свято для дітей-сиріт і вихованців дитбудинків сімейного типу.
«Обласна адміністрація влаштувала для дітей цікаве свято, де вони змогли зануритися в історію, відчути себе справжніми козаками. Це особливо важливо напередодні Дня Незалежності України для підняття патріотичного духу та виховання любові до своєї землі», – зауважив заступник голови ДніпроОДА
Каміль Примаков

Дорослі влаштували для дітей свято до Дня Незалежності

На свято з’їхалися більше ста дітей зі всієї області

Лейтмотив – козацькі розваги

Не кожен день зустрічаєш справжніх козаків

У програмі свята показові виступи…

і майстер-класи зі стрільби з лука…

та шабельного бою

«Свято мені дуже сподобалось. Цікаво навчитися козацькій майстерності. Мені показали як треба стріляти з лука та рубати шаблею кабачки», – поділився учасник свята Олег Медведенко

Козак – це з дитинства і назавжди

Для всіх охочих – смачні частування

«Я приїхала відпочити та відсвяткувати День Незалежності. Українці повинні знати, що наша держава вільна і завжди буде такою», - поділилася учасниця свята Анастасія Криштопа

Жоден учасник не залишився без пам’ятних подарунків
«Обласна адміністрація влаштувала для дітей цікаве свято, де вони змогли зануритися в історію, відчути себе справжніми козаками. Це особливо важливо напередодні Дня Незалежності України для підняття патріотичного духу та виховання любові до своєї землі», – зауважив заступник голови ДніпроОДА
Каміль Примаков

Дорослі влаштували для дітей свято до Дня Незалежності

На свято з’їхалися більше ста дітей зі всієї області

Лейтмотив – козацькі розваги

Не кожен день зустрічаєш справжніх козаків

У програмі свята показові виступи…

і майстер-класи зі стрільби з лука…

та шабельного бою

«Свято мені дуже сподобалось. Цікаво навчитися козацькій майстерності. Мені показали як треба стріляти з лука та рубати шаблею кабачки», – поділився учасник свята Олег Медведенко

Козак – це з дитинства і назавжди

Для всіх охочих – смачні частування

«Я приїхала відпочити та відсвяткувати День Незалежності. Українці повинні знати, що наша держава вільна і завжди буде такою», - поділилася учасниця свята Анастасія Криштопа

Жоден учасник не залишився без пам’ятних подарунків
Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво