Опубліковано 26 грудня 2019 року, 10:57

Діти Межової займаються спортом на сучасному стадіоні

Сучасний стадіон зі зручними майданчиками для різних видів спорту, футбольним полем, біговими доріжками, воркаут-зоною та смугою перешкод. Він – біля Межівської опорної школи №1. Такі умови для фізичного розвитку дітей створила Дніпропетровська ОДА. На стадіоні проходять уроки фізкультури та захисту Вітчизни. Тренажери і майданчики дітлахи уподобали і для занять та ігор у позашкільний час. Про це повідомив очільник області Олександр Бондаренко.

«Створення якісних умов для навчання дітей і занять спортом – у наших пріоритетах. Учні Межівської опорної школи №1 мають чудові майданчики європейського рівня для власного загартування та розвитку різних видів спорту в громаді. Стадіон зручний, яскравий, а головне – якісний», – підкреслив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

Учні Межівської школи №1 не натішаться новим стадіоном. Раніше баскетбольного майданчика та воркаут-зони у них взагалі не було. Тепер є де і гімнастикою зайнятися, і волейболом та баскетболом, і м’яча поганяти.  Футбольне поле – зі штучною травою. Бігові доріжки – з амортизуючим покриттям.

Для якісних уроків захисту Вітчизни – сучасна смуга перешкод. Старшокласники тренуються долати стінку, «зруйнований міст». Є лабіринт – доріжка з крутими заворотами. Директорка школи Юлія Козак каже, спочатку учням було подекуди «страшно», а тепер, навпаки, захопилися. Вже навіть змагання між класами влаштовують – хто краще та швидше здолає всі перешкоди.

«Ми дуже задоволені. Все якісне та яскраве. І вчителям фізкультури працювати приємніше, і учні приголомшені, – розповіла Юлія Козак. – Діти й після уроків тренуються на майданчиках. Чудово, що з новим стадіоном вони долучаються до здорового способу життя». 

Територію навколо бігових доріжок облаштували тротуарною плиткою. Висадили кущі самшиту і тую.

Новий стадіон розрахований на 360 людей.

Біля Межівської опорної школи №1 – сучасний стадіон..

..із біговими доріжками,..

..майданчиками,..

..воркаут-зоною

Сучасні умови для фізичного розвитку дітей створила Дніпропетровська ОДА

Завантажуємо ще