Опубліковано
27 жовтня 2024
року,
09:05
Через обстріли противника на Нікопольщині знову руйнування
20709
Ворог продовжує терор Нікопольщини. Атакував район чотири рази. Застосовував дрони-камікадзе та РСЗВ «Ураган». Про це повідомили в ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області.
Цілив противник по Нікополю та Марганецькій громаді. Пошкодження є на одному з підприємств. Та головне – без поранених.
За уточненою інформацією, вчора по допомогу лікарів звернулися 26-річна жінка та чоловік 36 років. Вони постраждали під час вечірнього обстрілу Нікополя. Їхній стан медики оцінюють як середній.
Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво