Опубліковано
18 грудня 2022
року,
09:35
Через нічні атаки на Нікопольщину постраждав чоловік та пошкоджені будинки
17635
Вночі російська окупаційна армія била по Нікопольському району з важкої артилерії. Ворожі снаряди поцілили по трьох громадах - Нікопольській, Марганецькій та Червоногригорівській. Є постраждалий. Про це повідомили в Головному управлінні ДСНС України у Дніпропетровській області.

У Нікополі через обстріл постраждав 59-річний чоловік - він лікується вдома.

У місті понівечені 5 приватних будинків та ще кілька господарських споруд. Пошкоджена гiмназiя.

У решті громад минулося без постраждалих.

Деталі атак ще уточнюються.
Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво