Опубліковано
21 квітня 2016
року,
16:30
Борги комунальних підприємств по зарплаті – відповідальність місцевої влади
4134
7,6 млн. гривень заборгували комунальні підприємства регіону своїм працівникам. Дніпропетровська облдержадміністрація вимагає від керівників міст та районів негайно вирішити це питання.
Про це йшлося на нараді в ОДА.
«Робота комунальних підприємств – це пряма відповідальність влади на місцях. Якщо люди залишаються без заробітних плат – ви не повинні сидіти, склавши руки. Проводьте аудит підприємств, аналізуйте роботу їх очільників, – сказав перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Олег Кужман. – Облдержадміністрація вимагає від керівників міст та районів області відповідальності».
Серед лідерів-боржників з заробітної плати – комунальні підприємства Дніпропетровська, Дніпродзержинська, Вільногірська, П’ятихаток. Вони винні своїм працівникам 5,7 млн. гривень. Це 75% від загальної суми боргу по області.
Ще 2 млн. гривень заборгували роботодавці Верхньодніпровського та Криничанського районів.
Облдержадміністрація вимагає від керівників міст та районів розрахуватися з боргами по зарплаті до 1 червня. За несплату передбачена адміністративна і кримінальна відповідальність.
Близько 8 млн. гривень боргу по зарплаті мають комунальні підприємства області.

Це відповідальність керівників міст та районів.

З боржниками розмовляли в облдержадміністрації.

Тут вимагають негайно вирішити питання.

Термін - до 1 червня.
Про це йшлося на нараді в ОДА.
«Робота комунальних підприємств – це пряма відповідальність влади на місцях. Якщо люди залишаються без заробітних плат – ви не повинні сидіти, склавши руки. Проводьте аудит підприємств, аналізуйте роботу їх очільників, – сказав перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Олег Кужман. – Облдержадміністрація вимагає від керівників міст та районів області відповідальності».
Серед лідерів-боржників з заробітної плати – комунальні підприємства Дніпропетровська, Дніпродзержинська, Вільногірська, П’ятихаток. Вони винні своїм працівникам 5,7 млн. гривень. Це 75% від загальної суми боргу по області.
Ще 2 млн. гривень заборгували роботодавці Верхньодніпровського та Криничанського районів.
Облдержадміністрація вимагає від керівників міст та районів розрахуватися з боргами по зарплаті до 1 червня. За несплату передбачена адміністративна і кримінальна відповідальність.
Близько 8 млн. гривень боргу по зарплаті мають комунальні підприємства області.

Це відповідальність керівників міст та районів.

З боржниками розмовляли в облдержадміністрації.

Тут вимагають негайно вирішити питання.

Термін - до 1 червня.
Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво