Опубліковано 01 грудня 2015 року, 09:34

Боксер з Дніпропетровщини – переможець чемпіонату України
Спортсмен з Дніпропетровщини Тимур Бєляк завоював перше місце на Чемпіонаті України з боксу серед чоловіків. «Золото» взяв у ваговій категорії до 60 кілограмів. Про це повідомили в департаменті фізичної культури і спорту, сім’ї та молоді Дніпропетровської ОДА.

З чемпіонату спортсмени Дніпропетровщини привезли ще три медалі, всі – бронзові. Третє місце у вазі до 75 кілограмів завоював Владислав Войталюк, до 91 кілограма - Костянтин Пінчук, більше 91-го - Ігор Шевадзуцький.

Чемпіонат України з боксу серед чоловіків проходив у Вінниці. На змагання з’їхалися 140 спортсменів з 22 областей України, 9 – з Дніпропетровщини.

Боксом в області займаються майже 3,5 тис. спортсменів, якими опікується понад сто тренерів.


Боксери з Дніпропетровщини завоювали на Чемпіонаті України чотири медалі.
Завантажуємо ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux