Опубліковано 02 березня 2015 року, 15:53

Близько сотні студентів Дніпропетровщини приєднались до акції «День здорового способу життя» (ФОТОРЕПОРТАЖ)
В останній день зими, 28 лютого у Дніпропетровську пройшов перший фестиваль «День здорового способу життя». Учасниками спортивного марафону стали близько сотні студентів і школярів області. Ідея проведення акції належить Обласній молодіжній раді та Раді студентів Національного гірничого університету.
Спортивний марафон розпочався з пробіжки від Фестивального причалу до Монастирського острова. Уже на острові тренери провели для учасників фестивалю коротку зарядку та майстер-класи зі «Street Workout».
Завершилась акція «День здорового способу життя» купанням в річці Дніпро. Як правильно занурюватись у холодну воду спортсменам-початківцям розказували інструктори Дніпропетровської федерації моржування.
Завантажуємо ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux