Опубліковано 18 липня 2017 року, 11:30

Близько 60 родин АТОвців цьогоріч отримають квартири на Дніпропетровщині – Валентин Резніченко
Цього року 58 родин бійців АТО стануть власниками квартир на Дніпропетровщині. Наприкінці 2016-го з держбюджету виділили кошти на 42 оселі, нещодавно профінансували ще 16, повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

"Цьогоріч держава виділила додаткові 12,8 мільйонів гривень на житло для АТОвців та їхніх родин. Відтак замість запланованих на рік 42 квартир придбаємо 58. Це і є соціальні ініціативи Президента України Петра Порошенка в дії", - зазначив Валентин Резніченко.

Компенсацію на придбання квартир отримують ті, хто втратив на війні близьку людину, або зазнав важких поранень та має статус інваліда І чи ІІ групи. Суму, яку виділяють родині, визначають індивідуально за спеціальною формулою Кабміну. Квартиру люди обирають самі, а держава оплачує покупку.

Загалом на придбання 58 квартир Дніпропетровщині з держбюджету виділили майже 43 мільйони гривень.


Близько 60 родин АТОвців цьогоріч отримають квартири на Дніпропетровщині

Завантажуємо ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux