Опубліковано 02 грудня 2015 року, 15:01

Бізнесмени Дніпропетровщини поділилися досвідом, як виходити на міжнародний ринок
Як підкорити Європу та світ бізнесмени Дніпропетровщини дізнавалися в облдержадміністрації. Понад три десятки підприємців регіону під час круглого столу поділилися один з одним досвідом просування товарів на експорт. Про це повідомили в департаменті економічного розвитку Дніпропетровської ОДА.

На міжрегіональний круглий стіл запросили представників малого та середнього бізнесу. Приїхали підприємці, які випускають найрізноманітніші товари: дитячі майданчики, сільгоспмашини, пластик тощо. Були навіть гості з Запоріжжя.

«Позиція очільника регіону Валентина Резніченка проста: не втручатися в роботу бізнесу, натомість допомагати впоратися з адміністративними проблемами. Ми відкриті до діалогу з підприємцями і регулярно зустрічаємося з ними під час семінарів та круглих столів. Такі зустрічі дійсно корисні, про що свідчить жвавий інтерес до них бізнесменів. Вони збираються, діляться досвідом, дізнаються цікаву інформацію та задають безліч питань», - зазначила начальник відділу департаменту економічного розвитку Дніпропетровської ОДА Алла Кефель.

Дискусія точилася і цього разу: замість запланованої години, спілкувалися близько двох. Під час круглого столу спеціалісти з економічного розвитку обладміністрації та досвідчені бізнесмени розповіли, як знайти ділових партнерів за межами України та стати частиною міжнародного ринку.

«Ми і надалі запрошуватимемо підприємців на подібні зустрічі. Цієї зими у них буде можливість поспілкуватися з польськими колегами – в облдержадміністрації відбудеться Українсько-польський бізнес-форум», - сказав Валентин Резніченко.



На міжрегіональний круглий стіл запросили представників малого та середнього бізнесу.



Вони ділилися досвідом, дізнавалися цікаву інформацію та ставили безліч питань.



На питання підприємців відповідали представники облдержадміністрації.
Завантажуємо ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux