Опубліковано 16 січня 2018 року, 15:30

Бійці 24 батальйону повернулися з зони АТО на Дніпропетровщину (ФОТОРЕПОРТАЖ)
Бійців 24 окремого штурмового батальйону «Айдар» зустріли на Дніпропетровщині. Після трьох років перебування в зоні АТО вони повернулися до військової частини. Про це повідомив заступник голови ДніпроОДА Володимир Юрченко.


Воїни 24 окремого штурмового батальйону повернулися в пункт постійної дислокації


Батальйон сформували з добровольців різних областей України


У складі – багато активістів Самооборони Майдану


З 2014 року виконували бойові завдання на Луганщині та Донеччині


Вони патрулювали дороги, виводили цивільне населення з окупованих територій, вели розвідку


Втомлені хлопці раді вперше за тривалий час розлучитися зі зброєю


Під час зустрічі – щирі слова подяки


«Велика дяка кожному із вас! Ви справжні! Ви Герої!», - привітав воїнів Володимир Юрченко


Під музику духового оркестру відзначили кращих військовослужбовців


Їм вручили медалі,..


відзнаки,..


цінні подарунки…


та грамоти


Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам'ять загиблих бійців, які віддали своє життя за Батьківщину


Військовослужбовцям будуть надані відпустки. Після – підготовка до виконання нових завдань
Завантажуємо ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux