Опубліковано 25 червня 2019 року, 16:30

Бадмінтоністка із Дніпра здобула три нагороди на Чемпіонаті України

Бадмінтоністка із Дніпра здобула три медалі на Чемпіонаті України серед любителів і ветеранів. Змагання видалися «врожайними» для викладачки кафедри фізвиховання та спорту Дніпровського національного університету ім. О. Гончара Марії Присяжної. Про це повідомили в управлінні молоді і спорту Дніпропетровської ОДА.

Учасниками Чемпіонату України стали понад 100 спортсменів із 14 областей країни.

Марія Присяжна здобула першість у жіночому одиночному та парному розрядах, а також посіла друге місце у міксті (змішаний розряд).

Спортсменка увійшла до складу збірної України, яка виступатиме на IX Чемпіонаті світу з бадмінтону серед ветеранів. За планом, змагання відбудуться на початку серпня у польському місті Катовіце.