Опубліковано 30 грудня 2016 року, 14:00

Амбулаторії, стаціонари та «швидка»: як працюватимуть медзаклади області на новорічні свята
У новорічні свята медичні заклади регіону працюватимуть цілодобово, повідомляють у департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Впродовж усіх новорічних свят в амбулаторіях чергуватимуть лікарі. У цілодобовому режимі працюватимуть стаціонари лікарень, швидка допомога. Усім, кому буде необхідна медична допомога, її обов’язково нададуть», – зазначають у департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації.

Занедужали на новорічні свята? Дзвоніть до реєстратури своєї амбулаторії або викликайте швидку за номером 103.

Амбулаторії області працюватимуть впродовж усіх новорічних свят. З понеділка по п’ятницю сюди можна звертатися з 8.00 до 19.00, по суботах та неділях – з 9.00 до 15.00. В медзакладах прийматимуть чергові лікарі.

Працювати у новорічні свята готові стаціонари лікарень та бригади швидкої допомоги. Тут вже запаслись медикаментами та бензином. Пацієнтам допомагатимуть цілодобово.

Виникли зауваження щодо роботи медзакладів у новорічні свята – телефонуйте до обласного департаменту охорони здоров’я. Дзвінки приймають за номерами (056) 742 87 62, 0 800 50 72 50 – цілодобово та безкоштовно.

На Дніпропетровщині 258 лікарень, 414 амбулаторій, 282 бригади швидкої.


Амбулаторії, стаціонари та «швидка»: як працюватимуть медзаклади області на новорічні свята
Завантажуємо ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux