Опубліковано 04 березня 2016 року, 11:30

84% дітей Дніпропетровщини вакцинували від поліомієліту
Завершився третій і останній етап додаткової вакцинації від поліомієліту. На Дніпропетровщині імунізували майже 285 тисяч дітей. Це 84% від плану, повідомила начальник відділу департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА Наталя Шмалько.

«В Україні був низький показник імунізації від поліомієліту. Щоб захистити дітей, проводилась додаткова вакцинація. Це єдиний спосіб не захворіти на даний недуг, – наголосила Наталя Шмалько. – Тепер дітей Дніпропетровщини прививатимуть від поліомієліту, як завжди. За календарем щеплень – з двох місяців до 14 років. Вакцина для цього є».

Під час третього етапу в області планували імунізувати 300 тисяч хлопчиків та дівчаток.



84% дітей Дніпропетровщини вакцинували від поліомієліту
Завантажуємо ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux