Опубліковано
04 березня 2016
року,
11:30
84% дітей Дніпропетровщини вакцинували від поліомієліту
4452
Завершився третій і останній етап додаткової вакцинації від поліомієліту. На Дніпропетровщині імунізували майже 285 тисяч дітей. Це 84% від плану, повідомила начальник відділу департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА Наталя Шмалько.
«В Україні був низький показник імунізації від поліомієліту. Щоб захистити дітей, проводилась додаткова вакцинація. Це єдиний спосіб не захворіти на даний недуг, – наголосила Наталя Шмалько. – Тепер дітей Дніпропетровщини прививатимуть від поліомієліту, як завжди. За календарем щеплень – з двох місяців до 14 років. Вакцина для цього є».
Під час третього етапу в області планували імунізувати 300 тисяч хлопчиків та дівчаток.
84% дітей Дніпропетровщини вакцинували від поліомієліту
«В Україні був низький показник імунізації від поліомієліту. Щоб захистити дітей, проводилась додаткова вакцинація. Це єдиний спосіб не захворіти на даний недуг, – наголосила Наталя Шмалько. – Тепер дітей Дніпропетровщини прививатимуть від поліомієліту, як завжди. За календарем щеплень – з двох місяців до 14 років. Вакцина для цього є».
Під час третього етапу в області планували імунізувати 300 тисяч хлопчиків та дівчаток.
84% дітей Дніпропетровщини вакцинували від поліомієліту
Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво