Опубліковано 24 травня 2016 року, 09:30

8 медалей здобули спортсмени Дніпропетровщини на всеукраїнському Чемпіонаті з фрі-файту
Три золоті, дві срібні та три бронзові медалі привезли спортсмени нашої області з Чемпіонату України з фрі-файту. Дніпропетровщина зайняла друге загальнокомандне місце. Про це повідомили в управлінні молоді і спорту ОДА.

Кращими у бойовому мистецтві стали представники Дніпропетровська та Кривого Рогу. Перше місце вибороли Вадим Шабадаш, Олександр Кочубей та Костянтин Симоненко. Срібло - в Олега Куліша та Семена Галушка. На третьому місці - Олександр Умеренков, Олег Федосіїв та Євген Светлічний.

Чемпіонат України з фрі-файту приймало місто Ірпінь, що у Київській області. До змагань долучилися понад півтори сотні спортсменів, 13 – з Дніпропетровщини.

Фрі-файт — український варіант змішаних контактних єдиноборств. Він поєднує досвід багатьох бойових традицій світу в єдину систему, використовуючи найефективніші прийоми ведення поєдинку. На Дніпропетровщині фрі-файтом займаються понад 200 спортсменів, з якими працює 5 тренерів.