Порядок складання і виконання розпису обласного бюджету

Інформація в розділі оновлюється у разі надходження змін.


ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕПАРТАМЕНТ ФІНАНСІВ

Н А К А З

м. Дніпро

Зареєстровано в Головному територіальному управлінні юстиції у Дніпропетровській області 22 листопада 2017 року за № 274/2236

15.11.2017   № 205/0/72-17Про внесення змін до Порядку складання і виконання розпису обласного бюджету

Відповідно до Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2002 року № 228 “Про затвердження Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ” (із змінами) та наказу Міністерства фінансів України від 28 січня 2002 року № 57 “Про затвердження документів, що застосовуються в процесі виконання бюджету”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 01 лютого 2002 року за № 86/6374 (із змінами), керуючись Положенням про департамент фінансів Дніпропетровської обласної державної адміністрації, затвердженим розпорядженням голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації від 01 липня 2013 року № Р-527/0/3-13 (із змінами), з метою упорядкування окремих питань формування та виконання обласного бюджету

НАКАЗУЮ:

1. Внести зміни до Порядку складання і виконання розпису обласного бюджету, затвердженого наказом департаменту фінансів Дніпропетровської обласної державної адміністрації від 18 квітня 2016 року № 29/0/72-16 “Про затвердження Порядоку складання і виконання розпису обласного бюджету”, зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Дніпропетровській області 06 травня 2016 року за № 16/1910:

1) У пункті 7 розділу ІІ слова „фінансових управлінь міських рад та райдержадміністрацій, фінансово-економічного департаменту Дніпропетровської міської ради та Департаменту фінансів Дніпродзержинської міської ради” замінити словами „фінансових управлінь міських рад, райдержадміністрацій, Департаменту економіки, фінансів та міського бюджету Дніпровської міської ради, Департаменту фінансів Кам’янської міської ради та об’єднаних територіальних громад”.

2) У додатках 1 – 4, 7 посилання 1 „До запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів проставляються код та назва тимчасової класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів.” виключити.

2. Головному спеціалісту-юрисконсульту відділу бухгалтерського обліку, кадрового та юридичного забезпечення департаменту фінансів Дніпропетровської обласної державної адміністрації забезпечити надання цього наказу на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровської області.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його опублікування в друкованих засобах масової інформації.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника директора департаменту фінансів Дніпропетровської обласної державної адміністрації Петровську Л.С.


Директор департаменту

фінансів облдержадміністрації   Т.І.ШЕБЕКО

ПОГОДЖЕНО Начальник Головного управління Державної казначейської служби України у Дніпропетровській області   І.Я.ФЛІССАК

15 листопада 2017 року


ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ  ДЕПАРТАМЕНТ ФІНАНСІВ

Н А К А З

від 18 квітня 2016  року   № 29/0/72-16

Про затвердження Порядку складання і виконання розпису обласного бюджету

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Дніпропетровській області

06 травня 2016 року за № 16/1910

Відповідно до Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2002 року № 228 “Про затвердження Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ” (із змінами) та наказу Міністерства фінансів України від 28 січня 2002 року № 57 “Про затвердження документів, що застосовуються в процесі виконання бюджету”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 01 лютого 2002 року за № 86/6374 (із змінами), керуючись Положенням про департамент фінансів Дніпропетровської обласної державної адміністрації, затверджений розпорядженням голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації від 01 липня 2013 року № Р-527/0/3-13 (із змінами), з метою упорядкування окремих питань формування та виконання обласного бюджету

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Порядок складання і виконання розпису обласного бюджету, що додається.

2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ департаменту фінансів Дніпропетровської обласної державної адміністрації від 22 травня 2014 року № 74/0/72-14 “Про затвердження Порядку складання і виконання розпису обласного бюджету”, зареєстрований в Головному управлінні юстиції у Дніпропетровській області 16 червня 2014 року за № 19/1840.

3. Головному спеціалісту-юрисконсульту відділу бухгалтерського обліку, кадрового та юридичного забезпечення департаменту фінансів Дніпропетровської обласної державної адміністрації забезпечити надання цього наказу на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровської області.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його опублікування в друкованих засобах масової інформації.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника директора департаменту фінансів Дніпропетровської обласної державної адміністрації Петровську Л.С.


Директор департаменту фінансів облдержадміністрації    Т.І.Шебеко

ПОГОДЖЕНО 

Начальник Головного управління Державної казначейської служби України у Дніпропетровській області      І.Я.Фліссак

Порядок складання облбюджету

Додатки до наказу


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux