A-
A+
Портал працює в режимі тестування. Зауваження щодо роботи надсилайте, будь ласка, на support@adm.dp.gov.ua . Стара версія порталу
Опубліковано 13 червня 2018 року, 14:36
Всеукраїнський фестиваль «Пісні, народжені в АТО»

Фестиваль «Пісні, народжені в АТО» вперше пройшов у Дніпрі у 2016 році і вже став традиційним. Щороку він збирає АТОвців та волонтерів з усієї країни.

Лауреати виконують авторські композиції про пережите на війні, коханих, справжню чоловічу дружбу, мир у рідному домі та надію на краще. Репертуар - на будь-який смак: від ліричних пісень до року та гумористичних замальовок.

У мирному житті учасники – викладачі, ді-джеї, журналісти, логісти, приватні підприємці, пожежники. Та на великій сцені фесту вони – справжні зірки. Після участі у «Піснях, народжених в АТО» більшість з них має насичене творче життя.

Зокрема, лауреати 2016-2017 років записали у професійній студії два альбоми фронтових треків. Їх презентували у Києві. Це – перша музична база військово-патріотичних пісень України. Нині вони є в телефоні практично кожного бійця на передовій і щодня підтримують бойовий дух української армії.

А ще – учасники фесту об’їхали з гастролями всю Україну. Більше трьохсот концертів дали на передовій.

Фестиваль «Пісні, народжені в АТО» організували Дніпропетровська облдержадміністрація та обласна асоціацій воїнів АТО.

Завантажуємо ще