A-
A+
Портал працює в режимі тестування. Зауваження щодо роботи надсилайте, будь ласка, на support@adm.dp.gov.ua . Стара версія порталу
Опубліковано 02 лютого 2018 року, 14:21
Унікальна дитяча лікарня

Унікальний Центр раннього втручання відкрили на Дніпропетровщині. Тут можуть діагностувати хворобу малюка ще до народження, одразу після появи на світ провести необхідну операцію та одразу після цього розпочати реабілітацію. Такий центр раннього втручання не має аналогів в Україні.

Стару будівлю повністю реконструювали – її розширили та перепланували. Тепер дітлахи зможуть знаходитися в одній палаті з батьками.

Лікарню просто не впізнати. За проектом використано цілком нову, не притаманну медичним закладам концепцію оздоблення: шість кольорів плюс вставки з дитячими малюнками.

Різнокольорові стіни, приємні побажання, цікаві вказівники, які продубльовано шрифтом Брайля, – усе для комфорту пацієнтів.

Кімнати – яскраві та стильні. У кожній палаті сучасні меблі, санвузол, поручні та кнопка виклику медика.

Це 5 поверхів, 4 відділення, 45 місць із постійним та ще 15 – з денним перебуванням. Усе модернізовано відповідно до євростандартів.

Корпус оснащений сучасною медичною технікою. Для вагітних – сучасні ультразвукові дослідження, медико-генетичні консультації. Для малюків – апарати штучної вентиляції легенів, УЗД, сучасні реабілітаційні методики.

У лікарні чотири відділення: консультативно-діагностичне, педіатричне, катамнестичне (тут дітей супроводжуватимуть від народження до підліткового віку) та унікальне надсучасне відділення реабілітації новонароджених.

Підтримка малюків за зразками провідних німецьких клінік: медикаментозне лікування, фізіопроцедури, масажі, бобат-терапія – цілий комплекс послуг, який мінімізує наслідки хвороб, пришвидшує одужання.

Це перший в Україні медичний заклад, який має можливість реабілітувати дітей з перших хвилин життя.

 Після реабілітації малечу виписуватимуть. Проте їх продовжуватимуть спостерігати фахівці Центру. Для цього відкрили спеціальне відділення – катамнестичне. Дітей «вестимуть» від народження й до підліткового віку.

Завантажуємо ще