A-
A+
Опубліковано 19 грудня 2018 року, 16:00
Сучасний спорткомплекс у Слобожанському

На 3 тисячах квадратних метрів нового спорткомплексу у Слобожанському – спортзал, зали для фітнесу та силових видів спорту. А ще – тренерські, роздягальні, душові.

Левову частину першого поверху новобудови займає просторий спортзал. У ньому можна грати в баскетбол, волейбол, футбол і теніс, проводити змагання з тхеквондо та карате.

«Фішка» приміщення – спеціальний паркет, якого не має жоден спортивний зал області. Серед переваг покриття – водостійкість, довговічність, звукопоглинання. Воно додає долівці амортизації та мінімізує випадки травмування.

Для відображення ігрової інформації та передачі спортивної статистики – два електронні табло. У секторі вболівальників – трибуна майже на 300 місць.

На другому поверсі – тренажерна зала, у якій близько півсотні одиниць професійного обладнання преміум-класу.

По сусідству з «тренажеркою» – зала для фітнесу та східних одноборств. Її важливий елемент – гумові мати-татамі. Покриття на підлозі практичне в користуванні: пружинить, пом'якшує падіння, не ковзає і робить заняття більш ефективними й безпечними. 

Поверхом вище – більярдна та кімнати відпочинку для спортсменів з інших регіонів.

Серед іншого, у спорткомплексі облаштували душові, роздягальні, тренерські, масажні кабінети, сауну та кав’ярню.

Заняття спортом доступні й людям з інвалідністю. Під час будівництва комплексу врахували їхні потреби: вхід – з пандусом, двері – із сигнальними кнопками виклику,  обладнана спеціальна душова. Ті, хто погано бачить, можуть вільно орієнтуватися по таким навігаційним елементам, як таблички на дверях: написи – зі шрифтом Брайля.

Будівля енергоефективна, є спеціальна система кондиціювання, яка дозволяє підтримувати необхідні температурний режим та рівень вологості.

Завантажуємо ще