Опубліковано 20 липня 2018 року, 11:22
Сучасний реабілітаційний центр для АТОвців у «Солоному лимані»

Сучасний центр реабілітації учасників бойових дій створений на базі обласної лікарні «Солоний лиман».

Там – всі умови для якісної реабілітації АТОвців: медичної, фізичної, психологічної. Профіль – ортопедичний.

Одночасно оздоровитися у центрі можуть 36 бійців із порушеннями опорно-рухового апарату. Курс лікування – до трьох тижнів.

Комфортні двомісні палати – з усіма зручностями. Картини на стінах та телевізори додають відчуття домашнього затишку. Просторий буфет оснащений зручною побутовою технікою.

Хол – із сучасним креативним дизайном. «Родзинка» – стіна, з якої «ростуть» екзотичні рослини. Для них – автоматична система крапельного зрошення. Поруч – м’які крісла та диванчики. Фіто-стіна створює мікроклімат та сприяє релаксації.

Для лікування суглобів – сучасні апарати лазерної, ударно-хвильової, ультразвукової та магнітотерапії. Вони ефективні навіть на останніх стадіях артрозу, остеохондрозу та інших хвороб.

Для лікувальної фізкультури – чотири сучасні зали. Є все для індивідуальних та групових занять. Медперсонал проводить масажі та розробку суглобів. У всіх залах – шведські стінки, дошки Євмінова – для лікування хребта. Тренажери – спеціальні. Не для фітнесу, а саме для оздоровлення, щоб не було великого фізичного навантаження. Серед іншого – бігові доріжки, вело- та гребні тренажери.

Там можуть займатися й інші пацієнти лікарні.

Для психологічної реабілітації – окремий кабінет.

 За рік у центрі реабілітації можуть відновити здоров’я понад 600 АТОвців

Завантажуємо ще