A-
A+
Опубліковано 09 жовтня 2018 року, 17:30
Сучасний Інклюзивно-ресурсний центр у Петриківці

У Петриківському інклюзивно-ресурсному центрі є все необхідне для розвитку особливих дітей – від сучасного обладнання до висококласних фахівців.

Центр розділений на зони для індивідуальних та групових занять. У ресурсній кімнаті діти здобувають побутові навички та грають у розвиваючі ігри. Покращують фізичний стан - у залі лікувальної фізкультури. Там розмістили й інтерактивну підлогу. Проектор на стелі показує зображення на підлогу. Коли дитина торкається віртуального килиму, він наче оживає – змінюється зображення, з’являються звукові ефекти. Малеча може зіграти у м’яча на футбольному полі або пройтися берегом моря, слухаючи шум води – загалом доступні понад 90 сюжетів. За допомогою інтерактивної підлоги діти розвивають логіку, пізнають нові слова або вчаться рахувати.

В Інклюзивно-ресурсному центрі є всі умови, аби особливі хлопчики та дівчата не відчували жодних обмежень. На вході – пандуси, широкі двері, всередині немає порогів, у вбиральнях – поручні і «кнопки виклику».

Вихованці Центру – діти від 2 до 18 років. Для них – індивідуальна програма занять із психологом та логопедом. Звернутися за допомогою можуть і батьки – їм надають психологічні консультації, поради щодо самостійних занять із дітьми.

Створення на Дніпропетровщині освітнього середовища для особливих дітей – частина соціальної програми голови Фонду Порошенка, дружини Президента України Марини Порошенко.

Завантажуємо ще