A-
A+
Опубліковано 21 травня 2018 року, 15:15
Солонянська опорна школа – заклад єврозразка

Солонянська опорна школа №1 модернізована за сучасними європейськими стандартами.

Величезна будівля – із новими покрівлею, вікнами, комунікаціями. Ззовні – різнобарвна та утеплена. Всередині – устаткована мультимедійними та інтерактивними дошками, гаджетами й меблями. У закладі – вільний Wi-Fi.

Класи – з креативним дизайном. Прозорі двері, яскрава вчительська зона біля дошки й учнівська – у нейтральних кольорах.

У світлих просторих коридорах – м’які крісла та пуфики. У початковій школі – майданчики для розваг та відпочинку. В школі – 5 буккросингів.

Класи розташовані компактно за галузями знань. Окремо – кабінети природничого циклу, поруч – математичні. Вчителям зручно використовувати обладнання та навчальні матеріали. Учням – проходити лабораторні роботи.

Актова зала сучасна, простора, світла, з великою сценою. Їдальня – стильна та барвиста, устаткована розсувними автоматичними дверима. Спортивна зала – із роздягальнями та душовими. Підлога і стіни – із м’яким покриттям, яке дозволяє уникнути травм.

Школа має потужну спортивну базу. Велике та маленьке футбольні поля, волейбольний і баскетбольний майданчики, легкоатлетичні доріжки, ворк-аут зона. Всі – з професійним штучним покриттям.

Школа комфортна і доступна для всіх дітей. Є пандуси та чотири підйомники. Тут працює перший в Україні інклюзивно-ресурсний центр. Серед родзинок – кімната лікувальної фізкультури з інтерактивною підлогою.

 У Солонянській школі навчаються близько 750 учнів.

Завантажуємо ще