A-
A+
Опубліковано 25 травня 2018 року, 14:38
Перший у Дніпрі дитсадок, зведений з нуля за роки незалежності

Двоповерховий садочок площею близько трьох тисяч квадратних метрів звели в районі Лівобережний-3 всього за рік. Тепер його відвідують 220 малюків. Це другий в області дошкільний заклад, зведений «з нуля».

Дитсадок облаштований затишними спальними та ігровими кімнатами, музичним і спортивним залами, кабінетами психолога, логопеда, дефектолога. Щоб дітям було тепло, поруч із садком збудували модульну котельню, що працює на пелетах.

Садочок розрахований на чотири ясельні та вісім дошкільних груп – у кожної є власний майданчик з тіньовими навісами, місця для занять фізкультурою. Є навіть власний город. Хлопчиків та дівчаток з малечку привчають дбати про навколишнє середовище та власне здоров’я.

Садочок має оздоровче спрямування. На території – хвойні дерева, газон, де влітку діти ходять босоніж. Для вихованців у дитсадку - заняття з пілатесу на свіжому повітрі, розваги у надувних басейнах, процедури в кабінеті фізіотерапії та в соляній кімнаті.

З дітьми працюють як молоді вихователі, так і педагоги з досвідом. У садку створені дві окремі групи для дітей з вадами мовлення – з ними додатково займаються логопеди та дефектологи.

Завантажуємо ще