A-
A+
Портал працює в режимі тестування. Зауваження щодо роботи надсилайте, будь ласка, на support@adm.dp.gov.ua . Стара версія порталу
Опубліковано 24 листопада 2017 року, 17:22
«Дивосвіт» у Слобожанському - перший в Україні дитячий садок, зведений виключно місцевим коштом

Дитсадок збудований за проектом архітекторів Дніпропетровщини. Це яскраві різнокольорові будівлі, з’єднані переходами. На 6 тисячах квадратних метрів є дитячі спальні, спортивна кімната з тренажерами, ігрові кімнати, зимовий сад, соляна кімната, медкабінет, сучасний комп’ютерний клас і кімната для розваг.

Родзинка проекту – соляна кімната. Це ефективна профілактика застуди та легеневих захворювань. Тут для дітлахів проводять заняття з розвитку мовлення, читають та розповідають казки.

З турботою про дітей облаштоване й подвір’я дитячого садка. У кожної групи – власний ігровий майданчик з альтанкою. Шлях до нього має справжню дорожню розмітку, щоб діти могли вивчати правила дорожнього руху.

Поруч з ігровими майданчиками – невеличкий город, де ростуть кілька десятків рослин: кукурудза, огірки, помідори, цибуля та навіть арахіс. Цю дослідну ділянку доглядають діти разом з вихователями – любов до навколишнього середовища через працю прищеплюється змалку.

З дітьми працюють 18 вихователів, психолог та викладач англійської.

 Слобожанська об’єднана громада та Дніпропетровська облдержадміністрація додаткові кошти на будівництво дитсадка отримали завдяки децентралізації, яку активно впроваджує Президент України Петро Порошенко.

Завантажуємо ще