A-
A+
Опубліковано 14 серпня 2018 року, 16:41
Дитячий талант-фест «Z_ефір»


Обласний талант-фест «Z_ефір» стартував у березні цього року. Його ініціювала Дніпропетровська облдержадміністрація. Учасниками стали майже 20 тисяч дітей від 5 до 16 років. Вони демонстрували свої вміння з вокалу, хореографії та театрального мистецтва, а ще грали на музичних інструментах, виконували акробатичні трюки. Кастинги проходили у містах по всій Дніпропетровщині. До доленосного другого туру дійшли понад 1,4 тисячі хлопчиків та дівчаток. Вже серед них журі визначило 43 переможних номери, 17-ти з яких присвоєно перші місця.

Переможці з вокалу – Єгор Терещенко з Новомосковська, Олександра Гасанова з Марганця, квартет «Ружа» з Кривого Рогу та зразкова естрадна студія «Cantabile» з Апостолівського району.

Переможці в інструментальному жанрі – бандуристка Варвара Сізова з Покрова, флейтистка Софія Матвієнко з Новомосковського району, фортепіанний дует Івана Єрмакова та Ольги Алексеєнко з Кам’янського, а ще інструментальний ансамбль «Веселі малі» з Марганця.

Кращі у театральному жанрі – Іванна Прилоус з Першотравенська та Олександра Сушко з Покровського району.

Софія Онищенко з Кам’янського, Дар’я Константиновська з Дніпра, ансамблі «Юність» з Павлограду та «Сюрприз» з Дніпра – мають першість у хореографічному жанрі.

Лідери в оригінальному жанрі – Дар’я та Поліна Глотова з Дніпра, Максим Прилипко з Дніпра, народний художній колектив «Театр моди «Дебют» з Кривого Рогу.

Нагородження переможців відбулося на сцені театру опери та балету в Дніпрі.

Абсолютно всім фіналістам вручили фірмові статуетки «Z_ефір». Володарі перших місць отримали різні подарунки – від сертифікатів на фотосесії та запис пісень у студіях до екшн-камер та безпровідних навушників. А ще – безкоштовні путівки до дитячого табору «Перлина Придніпров’я». Без уваги не залишилися і керівники творчих колективів. Для них – дипломи.

Спецподарунок від 34 телеканалу – телевізор – отримала вокалістка Аліна Бурцева. Ця дівчинка з Нікополю вразила телевізійників своїм вокалом.

Справжнім святом для фіналістів фесту став і виступ популярного серед молоді українського гурту «DSIDE BAND».


Завантажуємо ще