Опубліковано 19 листопада 2019 року, 10:30
Марганець туристичний

Марганець - це затишне місто, гірничий прирічковий край, в якому розміщується безліч історичних і природних об'єктів. 

«Марганец Туристический» запрошує на цікаві екскурсії містом. 

У нашому краї залишилися унікальні залишки Великого Лугу. Запорізькі козаки говорили - "Ой, Січ - мати, а Великий Луг - батько!". Уривок із запорізької пісні дуже точно пояснює, як ставилися козаки до Великого Лугу. Вони називали його батьком, тобто тим, хто дає життя.

Великий Луг - історична назва місцевості, величезних річкових плавнів, які розміщувалися у XVI - XVIII столітті нижче порогів на лівому березі річки Дніпра між Дніпром і його лівою притокою Конкою, по якій у XVIII столітті проходив кордон з Кримським ханством. Уся ця місцевість належала Запорізькій Січі. З Великим Лугом нерідко ототожнювалося все Запоріжжя. 

Також запрошуємо поринути в атмосферу старого міста та побачити архітектурні споруди початку ХХ століття. Деяким будівлям - вже більше віку.

У турі дізнаємось про ІІ-у Катерининську залізничну колію, про історію станції "Марганець", відвідаємо район так званих "Колонок". Пройдемося старовинними затишними вуличками.

Пропонуємо пізнавально-оздоровчу екскурсію у Мар'ївський кар'єр. Розповімо про історію його утворення, прогуляємося вздовж озер і дубового гаю. Наприкінці екскурсії піднімемося на відвал, з якого відкривається прекрасний вид. Маршрут побудовано таким чином, щоб Вас постійно оточували цікаві та гарні фотолокації.

Запорізька Січ, кам'яні хрести, таємниці старовинного села Мар'ївка, річка Річище з багатим історичним минулим, унікальні балки - все це і навіть більше чекає на вас під час екскурсії "Стежками Дмитра Яворницького". Легендарний історик та вчений багато працював саме у цьому краї з метою дослідження історії Запорізького козацтва. Ви матимете можливість пройти слідами видатної людини.

Для замовлення екскурсії звертайтеся за тел.: +380 (68) 98 97 643, +380 (66) 01 57 683.