A-
A+
Процес формування проекту стратегії

Аналіз стану та визначення тенденцій соціально-економічного розвитку Дніпропетровської області та її адміністративно-територіальних одиниць


План роботи з формування проекту стратегії Новини

22.02.2019

Депутати обласної ради доручили облдержадміністрації забезпечити розроблення проекту Стратегії

Депутати Дніпропетровської обласної ради під час 16-ї сесії своїм рішенням доручили облдержадміністрації забезпечити розроблення проекту Стратегії регіонального розвитку Дніпропетровської області на 2021-2027 роки.


11.04.2019

Затверджено План заходів з формування проекту Стратегії та Плану її реалізації

Розпорядженням голови Дніпропетровської облдержадміністрації від 11 квітня 2019 року № Р-196/0/3-19 утворено Керуючий комітет з формування проекту Стратегії, Робочу групу з формування проекту Стратегії та затверджено План заходів з формування проекту Стратегії та Плану її реалізації.

Крім того, робочій групі протягом двох тижнів доручено сформувати та подати на затвердження Керуючому комітету склад експертних груп з формування проекту Стратегії з представників органів державної влади та місцевого самоврядування, громадських організацій, установ, організацій та підприємств, політичних партій, банківських та фінансових установ, провідних наукових установ, навчальних закладів, професійних спілок області тощо.


25.04.2019

Відбулося Перше засідання керуючого комітету з формування проекту Стратегії

Під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації – заступника голови керуючого комітету з формування проекту Стратегії Олега Кужмана 25 квітня 2019 року, відповідно до Плану заходів з формування проекту Стратегії проведено Перше засідання керуючого комітету.

На порядку денному розглядалися питання про організацію роботи зі стратегічного планування в Дніпропетровській області.

Зокрема, виконуючий обов’язки директора департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Олексій Псарьов ознайомив членів комітету з методологією стратегічного планування та організацією процесу збору даних та проведення опису основних тенденцій та проблем соціально-економічного розвитку регіону.

Крім того, розглянуто та погоджено питання залучення до процесу формування проекту Стратегії Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України та Дніпропетровського відокремленого підрозділу Установи “Центр розвитку місцевого самоврядування”.

Наприкінці засідання було презентовано та схвалено персональні склади Експертних груп з формування проекту Стратегії розвитку Дніпропетровської області на період до 2027 року, зокрема Склад групи “Розвиток економічного потенціалу на інноваційній основі”, групи “Розвиток сільських територій”, групи “Екологічна та енергетична безпека” та групи “Розвиток людського капіталу”.

Чергове засідання керуючого комітету планується провести наприкінці травня поточного року, на якому заплановано обговорити соціально-економічний аналіз області та обговорення стратегічного бачення.


23.05.2019
В рамках круглого столу “Смарт спеціалізація: результат співпраці влади, бізнесу, науки” проведено засідання експертної групи “Розвиток економічного потенціалу на інноваційній основі”