A-
A+

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ від 27 грудня 2018 року № Р-807/0/3-18

Про визначення замовників будівництва по об’єктам, що фінансуються у 2018 році з державного бюджету по бюджетній програмі “Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України”

Дніпропетровська обласна державна адміністрація

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27 грудня 2018 року, № Р-807/0/3-18

Про визначення замовників будівництва по об’єктам, що фінансуються у 2018 році з державного бюджету по бюджетній програмі “Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України”

Керуючись Бюджетним кодексом України, Законом України “Про місцеві державні адміністрації”, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 06.09.2017 № 714 “Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для будівництва футбольних полів із штучним покриттям у регіонах України” (зі змінами), наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 26.09.2018 № 256 “Про затвердження Переліку об’єктів, що фінансуються у 2018 році за рахунок бюджетної програми “Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України” (зі змінами):

1. Визначити замовників будівництва по об’єктам, що фінансуються у 2018 році з державного бюджету по бюджетній програмі “Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України”, згідно з додатками 1 – 15.

2. Залишити нерозподілений резерв у загальній сумі 985,100 тис. грн.

3. Управлінню з фінансово-економічних питань апарату облдерж-адміністрації:

підготувати та надати до Головного управління Державної казначейської служби України у Дніпропетровській області документи, необхідні для відкриття фінансування;

забезпечити перерахування коштів, що надійдуть з Державного бюджету України, на рахунки замовників.

4. Управлінню молоді і спорту облдержадміністрації щомісячно, до 05 числа місяця, наступного за звітним, надавати до Міністерства регіонального розвитку України узагальнені звіти про використання субвенції у розрізі об’єктів, що фінансуються за її рахунок.

5. Замовникам:

забезпечити цільове використання коштів за бюджетною програмою “Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України”;

надавати щомісячно, до 01 числа місяця, наступного за звітним, до управління молоді і спорту облдержадміністрації інформацію про використання бюджетних коштів у розрізі інвестиційних проектів.

6. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на управління молоді і спорту облдержадміністрації, контроль – на заступника голови облдержадміністрації Батуру Д.І.

Голова облдержадміністрації В.М.РЕЗНІЧЕНКО