A-
A+

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ від 26 грудня 2018 року № Р-797/0/3-18

Про утворення Регіональної комісії з визначення статусу осіб,  які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та інших категорій громадян

Дніпропетровська обласна державна адміністрація

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26 грудня 2018 року, № Р-797/0/3-18

Про утворення Регіональної комісії з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та інших категорій громадян

Керуючись Законом України “Про місцеві державні адміністрації” та відповідно до Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, Порядку видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 липня 2018 року № 551, Порядку віднесення громадян із числа тих, які брали участь у ліквідації інших ядерних аварій, у ядерних випробуваннях, у військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, у складанні ядерних зарядів та проведенні на них регламентних робіт або постраждали за інших обставин від радіаційного опромінення не з власної вини, до відповідних категорій осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02 грудня 1992 року № 674 (зі змінами), з метою визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та інших категорій громадян:

1. Утворити Регіональну комісію з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та інших категорій громадян та затвердити її склад (додається).

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 13 лютого 2008 року № Р-38/0/3-08 “Про комісію з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, облдержадміністрації” (зі змінами).

3. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на департамент соціального захисту населення облдержадміністрації, контроль – на заступника голови облдержадміністрації Батуру Д.І.

 Голова облдержадміністрації       В.М.РЕЗНІЧЕНКО