A-
A+
Опубліковано 14 березня 2019 року, 14:30

Звичайні – незвичайні: в ОДА презентували фотовиставку про жителів Дніпропетровщини «Усі разом»

Водій автобуса, школярка, поліцейський, сапер. Звичайні люди, які роблять Дніпропетровщину незвичайною. Загалом – 18 героїв. Про них – чергова виставка світлин в облдержадміністрації. 

«Фотовиставка «Усі разом» розповідає історії звичайних мешканців Дніпропетровщини – від водія автобусу до школярки, яка пише чудові вірші та бере участь у міжнародних олімпіадах.  Своєю щоденною працею вони творять нову сучасну Україну», – розповіла радниця голови Дніпропетровської облдержадміністрації Ольга Горб.

Один із героїв фотовиставки – сержант поліції Олександр Полторацький. У 2014 році він пішов добровольцем на фронт. Брав участь у боях за Іловайськ.

 «Ще в дитинстві я мріяв стати поліцейським. Так і вийшло – уже 17 років із гордістю ношу форму. Я не вважаю себе кращим, але визнаю, що свою справу знаю досконало», – говорить Олександр Полторацький.

 Наймолодша учасниця фотопроекту – школярка-відмінниця Катерина Михайлова. Попри юний вік дівчина вже підкорила чимало наукових вершин. Вона – лауреатка міжнародних мовно-літературних конкурсів. Також Катя сама пише вірші.

«Це неймовірні емоції, коли бачиш себе на такій великій світлині. Виставка – це комплімент для мене та всіх учасників проекту. Було цікаво взяти участь у ньому, попрацювати з професійним фотографом», – ділиться враженнями Катя.

 На фото можна побачити й відомих особистостей. Одна з героїнь – народна артистка України родом із Дніпропетровщини Тетяна Бабич.

«Завдяки виставці про лікаря, водія, учителя та ще багатьох цікавих людей зможе дізнатися вся Дніпропетровщина та навіть Україна», – вважає Тетяна Бабич.

Фотопроект «Усі разом» – із двох частин. Перед об’єктивом вже постали 18 жителів області. Загалом розкажуть про тридцятьох. Їхні історії оформлять у вигляді відеопрезентацій.

«На фото не просто портрети. Поряд із водієм – автобус, мікроскоп – поруч зі школяркою,  лікарня – із медиком. Ідея у тому, щоб показати героя та важливу частину його життя», – пояснює автор світлин Андрій Казановський.

Побачити виставку можна в холі Дніпропетровської ОДА за адресою: пр. О. Поля, 1. Експозиція триватиме до 18 березня. Після цього виставка мандруватиме рідними населеними пунктами героїв проекту.

 В ОДА презентували фотовиставку про жителів Дніпропетровщини

 Вона називається «Усі разом»

 Фотовиставка розповідає історії звичайних людей

 «Своєю щоденною працею вони творять нову сучасну Україну», – радниця голови Дніпропетровської ОДА Ольга Горб

 «Я не вважаю себе кращим, але визнаю, що свою справу знаю досконало», – поліцейський Олександр Полторацький

 «Виставка – це комплімент для мене та всіх учасників проекту», – школярка Катерина Михайлова

На фото можна побачити й відомих особистостей

Одна з героїнь – народна артистка України Тетяна Бабич

 «Завдяки виставці про лікаря, водія, учителя та ще багатьох цікавих людей зможе дізнатися вся Дніпропетровщина та навіть Україна», – Тетяна Бабич

 Перед об’єктивом вже постали 18 жителів області

Загалом розкажуть про тридцятьох

 Їхні історії оформлять у вигляді відеопрезентацій

«Ідея у тому, щоб показати героя та важливу частину його життя», – автор світлин Андрій Казановський

 Побачити виставку можна в холі Дніпропетровської ОДА за адресою: пр. О. Поля, 1

 Експозиція триватиме до 18 березня

Виставка мандруватиме рідними населеними пунктами героїв проекту

Завантажуємо ще