A-
A+
Опубліковано 06 лютого 2019 року, 15:20

Запрошуємо до участі у міжнародній туристичній виставці

Дніпропетровська обласна державна адміністрація готується до участі у 25-ій Міжнародній туристичній виставці UITT2019 “Україна - подорожі та туризм”. Вона відбудеться 27-29 березня 2019 року в м. Київ.

UITT’2019 – найбільша туристична подія сезону весна-літо в Україні. Це ефективний інструмент популяризації туристичного потенціалу регіону на національному та міжнародному рівнях. Виставка є платформою для зустрічі міжнародних туристичних організацій, національних і регіональних туристичних комітетів, інвесторів, туристичних операторів та турагентств, представників держструктур, оздоровчих та санаторно-курортних комплексів, авіакомпаній, готелів та інших засобів розміщення, перевізників, медіа тощо.

Учасників чекає насичена ділова програма, де разом з кращими спеціалістами турбізнесу вони обговорюватимуть:

  • актуальні туристичні пропозиції для різних видів відпочинку та будь-яких клієнтів;
  • сучасні тенденції у сфері туризму;
  • рекомендації щодо створення нових туристичних продуктів, якості послуг та ін.

Дніпропетровський регіон буде представлений об’єднаним стендом в спеціальній експозиції Ukrainian Hospitality Days.

Запрошуємо взяти участь у міжнародній туристичній виставці та приєднатися до команди учасників від Дніпропетровського регіону. Давайте разом презентуємо його величезний потенціал та відкриємо світові свої туристичні можливості та здобутки. Отримайте унікальний досвід представити себе на міжнародному рівні!

Хто не має можливості відвідати захід особисто – може поширити рекламно-інформаційну продукцію на стенді. Вартість заочної участі безкоштовна.

Контактна особа від Дніпропетровської ОДА: Тетяна Бойко, тел. +38-097-274-19-37, e-mail: tabojko@adm.dp.gov.ua.

Завантажуємо ще