A-
A+
Опубліковано 15 травня 2019 року, 09:30

За два місяці на в’їздах до Дніпра перевірили майже півтори тисячі вантажівок – Валентин Резніченко

Майже півтори тисячі фур перевірили на в’їздах до Дніпра протягом останніх двох місяців. Близько двох сотень з них – перевантажені. Перевізникам та водіям виписали штрафи. Нині мобільні габаритно-вагові комплекси працюють на трасах Дніпро-Решетилівка та Дніпро-Кривий Ріг. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Аби зберегти дороги Дніпропетровщини у належному стані та запобігти руйнуванню покриття, на в’їздах до Дніпра обладнали мобільні вагові комплекси. Там представники «Укртрансбезпеки» та Національної патрульної поліції перевіряють фури на відповідність габаритно-ваговим нормам. Нині такі майданчики працюють вже на двох обласних трасах, ще два – будуємо», - сказав голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

Робота вагових комплексів повністю автоматизована. Фура заїжджає на спеціальні панелі, прибори фіксують інформацію та передають на комп’ютер за допомогою Wi-Fi. Водії отримують талон, в якому вказана вага автівки. У разі перевантаження – штраф.

 «Перевіряємо не тільки загальну масу автівки, а й осьові навантаження. Показники не повинні перевищувати норм, встановлених Законом України: до 40 тон на дорогах державного значення, та не більше 24 тон на внутрішніх автошляхах. В разі виявлення порушень, складаємо адмінпротокол на перевізника, а представники поліції – на водія», - розповів старший інспектор головного управління «Укртрансбезпеки» Антон Гребенєв.

За два місяці роботи представники «Укртрансбезпеки» та Національної патрульної поліції виявили близько двох сотень порушень. Перевізникам та водіям нарахували штрафи на суму понад 1 млн гривень.

«Часто їжджу Решетилівською трасою, перевірку проходжу вже не вперше. Зауважень до мене ніколи не було, - сказав водій Валерій Миргородський. - Звичайно, це справа потрібна, адже дороги дуже псуються через перевантажені фури».

«Це правильно, що обладнали такі вагові майданчики. Перевіряти фури необхідно. Адже через великі перевантаження машин дороги в нас геть розбиті», - поділився водій Олег. 

Вже незабаром фури перевірятимуть і на автошляху Дніпро-Запоріжжя. Ще один габаритно-ваговий комплекс  нині будують на Донецькій трасі.

 На в’їздах до Дніпра облаштували мобільні габаритно-вагові комплекси

Вантажівки перевіряють на трасах Дніпро-Кривий Ріг та Дніпро-Решетилівка

«Показники не повинні перевищувати норм, встановлених Законом України: до 40 тон на дорогах державного значення, та не більше 24 тон на внутрішніх автошляхах», - старший інспектор головного управління «Укртрансбезпеки» Антон Гребенєв

 Робота вагових комплексів автоматизована

Фура заїжджає на спеціальні панелі,..

прибори фіксують інформацію та передають дані на комп’ютер

У разі перевантаження - штраф

 «Це справа потрібна, адже дороги дуже псуються через перевантажені фури», - водій Валерій Миргородський

 За два місяці роботи на вагових комплексах перевірили майже півтори тисячі фур

Завантажуємо ще