A-
A+
Опубліковано 11 травня 2018 року, 11:30

З початку року ЦНАПи області надали майже 240 тисяч адмінпослуг – Валентин Резніченко

У 2018 році ЦНАПи Дніпропетровщини надали вже майже 240 тис. адмінпослуг. Це на 32% більше, ніж за аналогічний період 2017-го. Найбільшою популярність користуються такі сервіси, як реєстрація нерухомості та земельних ділянок, прописка й виписка, оформлення закордонного паспорту, реєстрація підприємництва. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Президент України Петро Порошенко наголошує, що ефективна система надання адміністративних послуг має бути в кожному регіоні. Це новий формат взаємодії влади та громадян. На Дніпропетровщині працюють 57 ЦНАПів та їхніх філій. Цьогоріч жителі області отримали в них вже майже 240 тисяч послуг», – зазначив Валентин Резніченко.

Наразі 22 ЦНАПи працюють у районах, 23 – в містах, 10 – в об’єднаних громадах, 2 – в селах. У них можна одержати до 200 адмінпослуг.

Аби отримати ті чи інші необхідні документи, не треба блукати по різних кабінетах, усе – в одному місці: реєстрація бізнесу, оформлення біометричного паспорту, субсидії чи матеріальної допомоги.

За популярністю лідирують послуги, пов’язані з Держгеокадастром: реєстрація землі, витяг з реєстру, технічна документація та ін. На другому місці – прописка й виписка, на третьому – оформлення нерухомості.

Як правильно оформити ту чи іншу послугу, також можна дізнатися в Центрі. З початку року адміністратори надали майже 275 тис. консультацій – це на 32% більше, ніж за відповідний період 2017-го.

57-й ЦНАП відкрили цьогоріч у центрі Межівської об’єднаної громади.

Завантажуємо ще