A-
A+
Опубліковано 10 липня 2018 року, 13:30

Вже третій Центр адмінпослуг Дніпропетровщини став членом Всеукраїнської асоціації ЦНАПів

Слобожанський Центр надання  адмінпослуг вступив до Всеукраїнської асоціації ЦНАПів. Відповідний меморандум підписали у ДніпроОДА. Це вже третій Центр області, який став членом об’єднання. 

«Слобожанська об’єднана громада першою серед ОТГ області відкрила власний ЦНАП. Нині він – один із передових. Наприклад, це перший Центр адмінпослуг України , який почав видавати біометричні паспорти, - розповів перший заступник голови ДніпроОДА Олег Кужман. – Нині Слобожанський ЦНАП вступив до Асоціації, яка об’єднує кращі Центри зі всієї країни».

Слобожанський ЦНАП – вже третій представник Дніпропетровщини в Асоціації. До неї входять також Центри Кам’янського та Олександрополя.

«Ми горді, що ЦНАПи Дніпропетровської області приєдналися до нашої Асоціації. Її мета -  об’єднати Центри країни в одну мережу. Все, аби обмінюватися досвідом. А ще -  разом вирішувати системні проблеми. Адже впливу одного ЦНАПу для цього часто не вистачає», - зазначив директор Всеукраїнської асоціації ЦНАПів України Андрій Дергун.  

«Членство у такій поважній організації для нас – велика честь. Сподіваюся, це допоможе підвищити якість надання послуг у нашому ЦНАПі», - поділилася керівник Слобожанського ЦНАПу Тетяна Олійник.

Нині до Всеукраїнської асоціації Центрів надання адміністративних послуг входять 37 ЦНАПів із 20 регіонів країни.

Меморандум про вступ Слобожанського Центру адмінпослуг до Всеукраїнської асоціації ЦНАПів підписали у ДніпроОДА

Олег Кужман: «Слобожанська об’єднана громада першою серед ОТГ області відкрила власний ЦНАП. Нині він – один із передових»

Загалом Асоціація об’єднує 37 ЦНАПів зі всієї країни

Тетяна Олійник : «Членство у такій поважній організації для нас – велика честь»

Завантажуємо ще