A-
A+
Портал працює в режимі тестування. Зауваження щодо роботи надсилайте, будь ласка, на support@adm.dp.gov.ua . Стара версія порталу
Опубліковано 01 березня 2018 року, 10:30

Вже два місяці у Кривому Розі працює єдиний в Україні ЦНАП-трансформер – Валентин Резніченко

Вже два місяці у Кривому Розі працює ЦНАП на колесах. Авто-трансформер виїжджає у віддалені райони міста. Нині його послугами вже скористалися близько 2 тисяч людей, розповів голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Наблизити адмінпослуги до людей – таке завдання ставить перед нами Президент України Петро Порошенко. Нині Дніпропетровщина – лідер за кількістю ЦНАПів та технічними новаціями у них. Так, маємо унікальний мобільний офіс ЦНАП у Кам’янському та авто-трансформер у Кривому Розі. Послугами останнього вже скористалися майже 2 тисячі людей», – сказав Валентин Резніченко.

Аналогів криворізькому ЦНАПу на колесах ще немає в Україні. За лічені хвилини вантажівка перетворюється у сучасний офіс адмінпослуг.

«За допомогою пульту розкладаємо авто. Натягуємо стелю, стіни, розставляємо меблі. Всередині – все, як у звичайному офісі. Є електрика, система опалення, комп’ютерна техніка, кондиціонер», – розповів  водій ЦНАПу-трансформеру Федір Кучеренко.

Авто-ЦНАП курсує віддаленими районами Кривого Рогу. Про візит фахівців мешканців попереджають завчасно, роблять об’яви.

«Якби не цей диво-автомобіль, довелось би їхати у місто, витрачати гроші на проїзд, стяти у черзі. Тут все швидко, зручно», – поділилася відвідувачка Вікторія Фартушна.

Одночасно там можуть знаходитися до 15 людей. Прийом ведуть 4 фахівців.

«У виїзному ЦНАПі можна зареєструвати бізнес, нерухомість, оформити прописку. Загалом понад 130 послуг», – розповіла заступник керівника ЦНАПу Людмила Зеленська. 

На рахунку ЦНАПу-трансформеру вже понад 30 виїздів. У планах міста – придбати ще один такий офіс адмінпослуг на колесах.

Незвичайна вантажівка мандрує вулицями Кривого Рогу

Це – ЦНАП на колесах

Всередині – все, як у звичайному офісі

Прийом фахівців

Оформлення субсидії,

… матеріальної допомоги,

… консультації

ЦНАП-трансформер працює вже два місяці

Понад 30 виїздів

Більше 2 тисяч відвідувачів

Адмінпослуги – швидко та легко

У планах криворожан – ще одне таке авто


Завантажуємо ще